Történetmesélés, színház, kommunikáció

Előadás és workshop a Logopédia Európai Napja alkalmából az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Karon az ELTE Egyetemi Anyanyelvi Napok keretében

A verbális és nonverbális tartalmak harmonikus egysége a történetmesélésben (a playback-színházban alkalmazott történetmesélés dinamikája)

A workshop résztvevői játékos formában megismerhetik a playback-szinházhoz szervesen kapcsolódó TÖRTÉNETMESÉLÉS varázslatos világát. A narratív gondolkodás és pszichológia legfontosabb jellemzőitől indulva egy történet elmesélésének és megjeleníthetőségének alapjaiig szeretnénk eljutni. Játszani fogunk: színházat, a mintha-térben. A workshop tisztelgés Montágh Imre munkássága előtt.

A workshopot vezeti:
Kiss György Ádám, logopédus, beszédtechnikus, a magyarországi playback-színházi mozgalom megálmodója és elindítója, kiképző pszichodráma vezető, szupervizor, a Nyitókör Közép-Európai Playback-Színházi Iskola tanára

Időpont: 2019. március 6. 13:30 – 15:30
Helyszín: ELTE BGGYK, Budapest, Ecseri út 3. C/107-es terem

Regisztrálni hamarosan a www.barczi.elte.hu oldalon lehet.